fbpx

MENIU

×

Apie mus
Mūsų
filosofija

Nolte Küchen virtuvės baldai skirti turintiems subtilų skonį, ieškantiems išskirtinumo ir prabangos. Tiems, kurių namų interjeras atspindi jų asmenybę. Tiems, kuriems rūpi kiekviena detalė. Namams su charakteriu.

Čia rasite svajonių virtuvę – derančią namų erdvėje, pritaikytą jūsų skoniui bei asmeniniams poreikiams. Nesvarbu, ko norite – klasikos, modernumo, ar netgi ekstravagancijos. Jums patinka blizgūs ar matiniai paviršiai. Virtuvės erdvė didelė ar maža. Nolte Küchen nebūtų vienas didžiausių vokiškų virtuvės baldų gamintojų, jei negalėtų patenkinti visų jūsų lūkesčių.

Užtikriname platų pasirinkimą ir puikų aptarnavimą. Svarbiausia mums – jūsų pasitikėjimas, kokybė ir profesionalumas.

Istorija

Atstovaujama Nolte Küchen kompanija buvo įsteigta 1958 metais Löhne mieste, rytų Vestfalijos regione. Tai, kas prasidėjo nuo 70 darbuotojų, išaugo į antrą didžiausią Vokietijos virtuvės baldų gamintoją. Kompanijoje dabar dirba 1300 profesionalų, kurie kasdien pagamina apie 880 virtuvės baldų komplektų. Iki šiol tai – vienos šeimos verslas, taigi ir dabar laikomasi vertybių, kuriomis vadovavosi įmonės įkūrėjas Georg Nolte – atsidavimo, darbštumo, sąžiningumo.

Šiandien Nolte Küchen eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių, nors kiekvienas baldas gaminamas Vokietijoje. Kasmet tobulinamos technologijos, kruopščiai atrenkamos medžiagos ir aiški vizija baldų dizainui pasiteisina – Nolte Küchen yra vienas populiariausių virtuvės baldų prekės ženklų Vokietijoje.

Kodėl verta
mus rinktis

Jūsų išsirinkta virtuvė gaminama specialiai Jums – projektuojama, kad atitiktų individualius norus. Po 6-8 savaičių jau galite virtuvės baldais džiaugtis savo namuose.

Daug dėmesio skiriama virtuvės dizainui ir detalėms. Kiekviena smulkmena apgalvota. Virtuvių fasadai išskirtiniai, o platus jų pasirinkimas nustebina net pačius išrankiausius. Prabanga, unikalumas ir funkcionalumas – tai, ką rasite Nolte Küchen.

Tvarumas ir sąžiningumas gamtos atžvilgiu – ne ką mažiau svarbūs. Pažangios technologijos leidžia gaminti baldus be kenksmingų gamtai atliekų. Naudojama mediena – tik aukščiausios kokybės ir tik iš tvaria miškininkyste užsiimančių partnerių. Visos pakuotės taip pat gaminamos iš ekologiškų perdirbamų medžiagų. Nolte Küchen yra sertifikuota PEFC ir FSC® sertifikatais.

Kiekvieną savo klientą pasitinkame kaip draugą ir pasirengę padėti. Profesionalūs dizaineriai išsiaiškina poreikius, padeda juos išgryninti ir pasiūlo tinkamiausius sprendimus. Projektą tobuliname tol, kol randame 100% tinkantį variantą, kruopščiai prižiūrime gamybos procesą, pasirūpiname pristatymu ir montavimu. Mums svarbu išlaikyti aukščiausius aptarnavimo standartus ir išlydėti jus su šypsena.

×

Registracija susitikimui