fbpx

MENIU

×

Laikui nepavaldūs virtuvės baldai

Gyvenimui skriejant vis didesniu greičiu, Nolte Küchen kviečia kasdien bent trumpam sustoti ir mėgautis. Ramybės ir žavesio suteikiantys virtuvės baldai, nepavaldūs besikeičiančioms tendencijoms.

TAVOLA / SOFT LACK

Kokią nuotaiką norite įkvėpti virtuvės erdvei? Šviesaus ąžuolo spalvos TAVOLA baldai suteikia virtuvei jaunatviško lengvumo, tamsaus ąžuolo tekstūros fasadai – brandaus rafinuotumo ir subtilios elegancijos. Priderinta SOFT LACK kolekcija subalansuoja erdvę, o nerūdijančio plieno rankenėlės sukuria modernumo pojūtį.

ARTWOOD / STONE

Išraiškinga kompozicija – tikroviškai atkartotos ąžuolo ir akmens faktūros namuose sukuria ypatingą jausmą. Derinant ARTWOOD ir STONE kolekcijas išlaikytas formų lakoniškumas, aiški geometrija, erdvės vientisumas, todėl virtuvė dvelkia prabanga ir nuosaikumu.

LEGNO / SOFT LACK

Jau kultiniu tapęs baltų ir medžio fasadų tandemas. Natūralios spalvos, medžio tekstūra nukelia į Skandinaviją, o SOFT LACK kolekcijos baldai virtuvės erdvei suteikia šviesos ir modernumo.

CARISMA LACK

Tarp funkcionalumo ir estetikos. Ergonomiškas dizainas užtikrina, kad virtuvės erdvėje jausitės komfortiškai, o išmaniai išnaudotos erdvės suteikia daug vietos tiek gastronominiams eksperimentams, tiek daiktams laikyti. Tačiau estetika čia ne mažiau svarbi – CARISMA LACK baldai elegantiški, formos nepavaldžios besikeičiančioms tendencijoms, o spalvų paletė subtili ir deranti kiekviename interjere.

SIGMA LACK

SIGMA SOFT LACK virtuvės baldai tiesių linijų, lengvi, matiniais fasadais, santūrūs, su skandinaviško stiliaus prieskoniu. Išskirtinumo ir šarmo jiems suteikia netikėtos detalės – ryškių spalvų žaismas, nestandartinės atviros lentynos bei charakteringi, grubūs, dėmesį traukiantys stalviršai.

ALPHA LACK

Minimalizmas, aiškumas, universalumas. ALPHA LACK virtuvės baldai dvelkia gaivumu, lengvumu, atsisakyta bet kokių papildomų detalių, dekoro elementų bei rankenėlių. Būtent dėl to šie virtuvės baldai tinka tiek mažuose namuose, jų neapkrauna, tiek atrodo įspūdingai ir didelėje erdvėje – sukuria švaros, erdvės vientisumo pojūtį.

WINDSOR LACK

Klasikos prisilietimas tinkantis visuose interjeruose – tiek klasikiniuose, tiek moderniuose. Dekoratyvumo ir išskirtinio puošnumo WINDSOR LACK virtuvės baldams suteikia matiniai pakabinamų spintelių stiklai bei kruopščiai parinktos rankenėlės.

FRAME LACK

Jaukumu ir šiluma dvelkiantys FRAME LACK virtuvės baldai lengvai pritaikomi skirtingiems poreikiams – vienspalviai, švelnių spalvų fasadai suteikia namams subtilumo, o pasirinkus daugiau ryškių spalvų, įneša žaismingumo ir netikėtumo. Atviros lentynos prideda virtuvei dar daugiau žavesio, suteikia erdvės akcentų sudėliojimui ir asmenybės atskleidimui.

×

Registracija susitikimui