fbpx

MENIU

×

Modernūs virtuvės baldai

Šiuolaikiški, individualiai pritaikyti iki mažiausios detalės virtuvės baldai – modernaus, greito ir įtraukiančio gyvenimo atspindys.

MANHATTAN / PLUS

Matinės juodos ir pilko marmuro spalvos tandemas – elegantiškas ir modernus. Virtuvės sala ne tik funkcionali, bet ir subalansuoja erdvę, suteikdama jai svorio bei subtilumo. Juodi matiniai fasadai dengti specialia, nuo pirštų antspaudų apsaugančia danga, tad nereikia jaudintis dėl virtuvės baldų priežiūros.

VIDA

VIDA baldai ypatingi – jie pagaminti iš gamtai draugiškų, perdirbtų medžiagų. Apšviestos, tamsaus stiklo atviros lentynos, netikėtas spalvų pasirinkimas suteikia virtuvės erdvei unikalumo ir žavesio.

LEGNO / NOVA LACK

Autentiškumas, prabanga ir elegancija – į šiuos baldus neįmanoma nekreipti dėmesio, jie iš karto tampa namų ašimi. LEGNO sužavinti ąžuolo fasadų tekstūra, kurią tiesiog norisi paliesti.

ARTWOOD / FEEL

ARTWOOD riešutmedžio ir FEEL kolekcijų derinys – estetiškas ir prabangus, nepavaldus besikeičiančioms tendencijoms. Sunkus, jaukus riešutmedis suteikia namams šilumos ir natūralumo, o FEEL baldai atsvara jiems, kuriantys lengvumo jausmą, subalansuoja virtuvės erdvę.

METAL / MANHATTAN

Virtuvės dizainas à la carte: METAL ir MANHATTAN baldai sukuria ypatingą kompoziciją. Šviesaus medžio, skandinaviškas dizainas puikiai dera su išraiškinga vario tekstūra. Griežtą ir minimalistišką virtuvės charakterį dar labiau pabrėžia salos ir atvirų lentynų linijos.

FERRO / SOFT LACK

Universalu, praktiška ir ypač stilinga. Urbanistiški FERRO baldai išsiskiria metalo tekstūra, kuri labai mėgstama dėl išskirtinės išvaizdos ir paprastos priežiūros. Baltos SOFT LACK detalės suteikia gaivos ir lengvumo. Šiek tiek šaltos elegancijos netrukdo virtuvei tapti jaukiausia namų vieta.

SOFT LACK

Sutverti subtiliai ir minimalistiškai virtuvei. SOFT LACK baldai nepretenzingi, išskirtinis įspūdis kuriamas derinant skirtingas spalvas ir kolekcijas: pasirinkus gaivią avokado ir arktinę baltą spalvą, virtuvėje sukuriamas ankstyvas pavasaris, o juodi SOFT LACK fasadai tinka su ARTWOOD ąžuolu ir suteikia virtuvei išraiškingumo.

INTEGRA / SOFT LACK

INTEGRA universalumas stebina – šią kolekciją galima pakeisti vos keliais prisilietimais. Šviesių spalvų INTEGRA virtuvės baldai santūrūs ir minimalistiški, tačiau derinant su juodomis rankenėlėmis, nerudijančio plieno detalėmis, atviromis lentynomis bei stiklu, jie įgauna industrinį prieskonį ir kur kas daugiau ekspresyvumo.

FERRO / NOVA LACK

Vaizdas pats kalba už save. Šie virtuvės baldai alsuoja rafinuotumu ir autentika. Ekstravagancijos suteikia sendinto metalo paviršiai, kurie traukia kaip magnetas – net ir tikrąja to žodžio prasme. Juodus matinius fasadus dar labiau pagyvina kontrastuojančios spalvos apvadai.

STONE

Gamtos ir miesto junginys – urbanistinė betono faktūra, apsupta šiluma alsuojančio ąžuolo. Intrigos ir išskirtinio lengvumo šiai kolekcijai suteikia modernus buitinės technikos įmontavimo sprendimas.

STONE / FEEL

Aiškios, griežtos linijos, šaltų spalvų paletė – scena, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka neįtikėtinai tikroviški betono faktūros paviršiai, o jaukumą kuria namų aksesuarai. STONE/FEEL virtuvės baldai praktiški, nepretenzingi, išraiškingumas kuriamas derinant kontrastuojančius paviršius ir spalvas.

PORTLAND / NOVA LACK

Klasiškas derinys: unikalūs, antracito spalvos, atrodantys kaip meteorito paviršius, PORTLAND baldai poroje su spindinčia, ypač švelnia NOVA LACK kolekcija. Išskirtinumas kuriamas kontrasto pagalba, paslėptos rankenėlės suteikia elegancijos, o spalvų gama – prabangos.

NAPPA / SOFT LACK

Aksomo švelnumas ir šiluma. Liečiant NAPPA paviršių, sunku suprasti, kas tai – atrodo, jog jaučiate tikrą odą. Visgi, nepaisant savo švelnumo ir delikatumo, šie baldai sukurti kasdienai ir atlaiko visus virtuvės išbandymus.

MANHATTAN UNI

Jauki ir sava, universali ir nepretenzinga. MANHATTAN / UNI virtuvės baldai lengvai derinami, funkcionalūs bei patogūs. Medžio faktūra priartina prie gamtos, švelnios fasadų spalvos dera tarpusavyje ir suteikia erdvei šilumos.

×

Registracija susitikimui