fbpx

MENIU

×

Iki -50% EKSPOZICINIAMS NOLTE VIRTUVĖS BALDAMS
Atsinaujiname! Nepraleiskite progos pasinaudoti puikiu pasiūlymų – Vilniaus ir Klaipėdos Inhaus studijose bei Vilniaus Nolte salone taikome net iki 50% nuolaidą atrinktoms ekspozicinėms virtuvėms.
Dalis ekspozicinių baldų gali būti modifikuojami ir pritaikomi jūsų individualiems poreikiams bei virtuvės erdvės išmatavimams.

*Prie visų virtuvių pateikta virtuvės baldų kaina. Į kainą nėra įskaičiuota buitinė technika, priedai, plautuvės, maišytuvai, baldų pristatymas ir montavimas.
Dėl detalaus pasiūlymo kviečiame kreiptis paštu info@nolte.lt arba užsukti į mūsų studijas.

 

SOFT LACK / MANHATTAN

Sena kaina 18 620 Eur / Nauja kaina 9 310 Eur* (Kauno Inhaus studija). Šie virtuvės baldai, tai modernus sprendimas, kuris pakeri tiek dėl praktiškumo, tiek dėl estetikos, kur susipina gamtos ir elegancijos gama. Pastatomos spintelės, tai dažytos MDF fasado medžiagos, pakabinamos spintelės - laminuotos MDP plokštės fasadai. Bendras spintelių aukštis su cokoliu ir stalviršiu 96,7 cm. Bendras komplekto dydis 475cm x95 cm x297 cm (ilgis x plotis x aukštis). Pastatomos spintelės sudarytos iš aliuminio spalvos profilių, o pakabinamų spintelių durelės pagamintos su itin patogiu atmetimo mechanizmu. Kampinėje spintelėje įmontuotas išsisukančių Lemans lentynų mechanizmas. Apatiniame stalčiuje po plautuve rasite šiukšlių rūšiavimo kibirėlius, kurie palengvins kasdienę buitį rūšiuojant produktus. Didžiuosiuose stalčiuose ir kampinio mechanizmo lentynose įtiesti neslystantys guminiai kilimėliai. Po pakabinamomis spintelėmis integruotas LED apšvietimas. Esant mažesniam patalpos aukščiui komplektą nesudėtinga atskirti į dvi dalis, iš kurių vieną pakabinamų spintelių dalį galima panaudoti svetainės televizoriaus staliuko funkcijai. Virtuvės baldų komplektas parduodamas kartu su NEFF naujo modelio kaitlente su joje integruotu gartraukiu, LIEBHERR šaldytuvu-šaldikliu, AEG indaplove, NEFF orkaite bei BLANCO plautuve ir maišytuvu.

NEO PURE

Sena kaina 15 630 Eur / Nauja kaina 7 815 Eur* (Vilniaus Nolte studija). Išskirtiniai virtuvės baldai, kurių fasadas yra unikalus savo išskirtine bronzine spalva, suteikianti virtuvei ypatingo žavesio bei prabangos jausmą. Fasadas yra lakuoto laminato, matinio paviršiaus, atsparus pirštų atnspaudams. Indaujos fasadas aliuminio rėmo su išplėstu metalu "GRID" - elegantiškas ažūras, tvirtai pritvirtintas prie rėmo. Stalviršis – 2,5 cm storio aukštos kokybės laminatas. Virtuvės stalčiuose sumontuota profilinė atidarymo sistema, su vidiniu apšvietimu. Virtuvės sieninei plokštei naudojamas tonuotas veidrodis (35 cm aukštis, ilgis 3,11 cm), kuris suteikia virtuvėje erdvės pojūtį. Virtuvė parduodama kartu su Elica Nikola Tesla kaitlente, Blanco plautuve bei maišytuvu ir NEFF indaplove. Išmatavimai: Indauja: aukštis 2,27 m , ilgis 1,80 m. Virtuvė: aukštis 0, 95 m , ilgis 3,11 m.

TORINO

Sena kaina 35 872 Eur / Nauja kaina 17 936 Eur* (Vilniaus Nolte studija). Išskirtiniai modernios klasikos virtuvės baldai, tviskantys prabanga ir elegancija. Nestandartinės formos dažytas MDF fasadas suteikia virtuvės baldams jaukumą bei išskirtinumą. Faneruotos detalės, priderinti ypatingos spalvos aliuminio rėmai, dekoratyvūs karnizai prideda dar daugiau rafinuotumo ir žavesio, žemiškos, natūralios, vientisos ir tarpusavyje derančios spalvos itin traukia akį. Virtuvės baldų stalviršis pagamintas iš prabangaus ir ilgaamžio kvarcito Cambria, kuris išsiskiria išraiškingais raštais yra neporėtas, neįgeriantis bei lengvai prižiūrimas. Virtuvės baldai parduodama kartu su visa joje esančia Bosch ir Miele buitine technika bei Blanco plautuve ir maišytuvu. Išmatavimai: dalies su kaitlente ilgis 4,20m, aukštis 2,25m, sala 2,33x1,07m, dalies su orkaitėm ilgis 2,15m, aukštis 2,33m, komoda 1,85x0,60m.

FERRO/LEGNO

Sena kaina 32 320 Eur / Nauja kaina 16 160 Eur* (Vilniaus Nolte salonas). Ypatingų fasadų virtuvės baldai, kurių salos metalizuoto laminato fasadai FERRO yra gaminami naudojant metalo dulkes, kad kiek įmanoma labiau suteikti metalo vaizdo efektą. Spintų LEGNO fasadai - beicuotas ąžuolo lukštas, ant kurio išgaunamas deginto medžio efektas. Šios medžiagos yra išskirtinai ilgai apdirbamos, specialiai tam kruopščiai auginami ir atrenkami medžiai, todėl kiekvienas durelių fasadas yra unikalus. Virtuvės sala prisėdama iš dviejų pusių, o stalčių ir spintelių gausa talpina visus reikiamus daiktus. Tiek spintose, tiek saloje sumontuota profilinė rankenų sistema. Šaldytuvo ir šaldiklio spintų atidarymui sumontuoti elektriniai durų atmetimo mechanizmai: lengvai paspaudus duris, durys prasidaro, o jų neatidarius, pačios užsidaro. Virtuvė parduodama kartu su visa joje esančia NEFF ir Liebherr buitine technika bei Blanco plautuve, maišytuvu ir kitais priedais. Išmatavimai: sienos dalis: ilgis 4,23m, aukštis 2,85m. Sala be prisėdimo: ilgis 3,10m, plotis 0,96m. Salos prisėdimas išsikišęs po 30 cm į abi puses.

PORTLAND

Sena kaina 26 778 Eur / Nauja kaina 13 389 Eur* (Vilniaus Nolte salonas). Virtuvės baldų fasado tekstūrinis paviršiaus padengimas išgaunamas iš betono ir spalvoto lako liejinio. Kadangi fasadai gaminami išskirtiniu būdu, kiekvienas iš jų yra unikalus ir neatsikartojantis. Virtuvės balduose suprojektuota pakelta indaplovė, kampas išspręstas pakylančiu liftu, kurio viduje įmontuota rozetė ir apšvietimas, patogi birių produktų sandėliavimo spinta su išvažiuojančių lentynų sistema. Virtuvė parduodama kartu su visa joje esančia AEG ir Electrolux buitine technika bei Blanco plautuve ir maišytuvu. Išmatavimai: Kampas 4,25x2,96m Aukštis 2,60m.

NOVA LACK

Sena kaina 16 154 Eur / Nauja kaina 8 077 Eur* (Vilniaus Nolte salonas). Tai elegantiški ir modernūs virtuvės baldai. Lakuoti spintelių paviršiai suteikia baldams švaros pojūtį bei erdvesnės virtuvės įspūdį. Aukštos betono imitacijos lentynos tarsi įrėmina spintų konstrukciją, o kartu suteikia dar daugiau erdvės visoms virtuvės detalėms, taip neapkraunant pagrindinių darbo paviršių. Darbinės dalies kampinėje spintelėje integruotas kampinis mechanizmas, kad būtų patogu pasiekti visus spintelėse sudėtus daiktus. Baldų komplekte nėra plautuvės, tad galima pritaikyti pasirinktą plautuvę bei jos vietą darbinėje zonoje. Blizgus virtuvės baldų fasadų paviršius praktiškas ir lengvai prižiūrimas. Spintelių su lentynomis dalies ilgis – 3,466 m, salos išmatavimai – 2,81 x 1,12 m. Šie virtuvės baldai gali būti perplanuoti pagal individualius poreikius. Baldai parduodami kartu su buitine technika (orkaite, kaitlente, pašildymo stalčiumi, šaldytuvu) bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

PORTLAND/neo

Sena kaina 29 800 Eur / Nauja kaina 13 699 Eur* (Klaipėdos Inhaus studija). Ekskliuzyviniai, modernūs, kvapą gniaužiantys virtuvės baldai. Veidrodinė sala suteikia ypatingą prabangą - ji ne tik kuria savitą charakterį, vizualiai išplečia virtuvės erdvę, bet ir demonstruoja išskirtinį jos savininkų skonį. Reljefiniai betono padengimo fasadai suteikia industrinio žavesio ir dar daugiau išskirtinumo. Kiekvienas tekstūrinio betono paviršiausfasado įdubimas pagamintas rankomis. Projektuojant šią virtuvę apgalvota kiekviena detalė, ypatingai ergonomiškai išnaudota visa erdvė. Plonas stalviršis, paslėpti stalčiai suteikia lengvumo vaizdą, o kampinis mechanizmas – komfortą. Įmontuojamo apšvietimo spektras reguliuojamas priklausomai nuo to, kokią atmosferą norite sukurti. Dalies su šaldytuvu ilgs yra 3,634 m, dalies su plautuve – 2,970 m. Baro ilgis yra 2,4 m, salos išmatavimai: 1,98x0,96 m. Virtuvės baldu komplektas gali būti perplanuotas, pritaikant jį Jūsų namams. Baldai parduodami kartu su buitine technika (orkaite, kaitlente, gartraukiu, indaplove, šaldytuvu) bei Blanco plautuve ir maišytuvu.

LEGNO

Sena kaina 6 000 Eur / Nauja kaina 3 000 Eur* (Vilniaus Inhaus studija). Virtuvės baldų pastatomos spintelės pasižymi pilkais blizgiais MDF fasadais, o pakabinamų spintelių fasadai pagaminti iš natūralaus medžio lukšto, kurio rievės sukuria natūralios gamtos efektą virtuvėje. Blizgūs paviršiai suderinti su natūraliu medžio lukštu bei metalo konstrukcijos lentynomis sukuria labai šiuolaikišką, madingą virtuvės vaizdą. Prie šios virtuvės pagal individualius poreikius galima suprojektuoti ir užsakyti papildomus elementus (žr. sekantį psl.) Parduodama kartu su Elica kaitlente/gartraukiu. Išmatavimai: ilgis 3 000 x 2 100 aukštis, darbastalio aukštis 920

SOFT LACK

Sena kaina 7 000 Eur / Nauja kaina 3 500 Eur* (Vilniaus Inhaus studija). Šie baldai sutverti minimalistiškiems, subtiliems namams ir puikiai tarnaujantys kaip komoda, indauja ar spinta įvairiems virtuvės reikmenims. Šie baldai nepretenzingi, todėl puikiai dera su kitomis kolekcijomis – medžio ar betono tekstūromis, įvairių spalvų fasadais. Išraiškingumo suteikia juodos metalo detalės bei reguliuojamas apšvietimas, o komfortą užtikrina švelniai užsidarantys mechanizmai. Baldų aukštis – 2,4 m, ilgis – 1,91 m.

MIDJ baro kėdės APELLE (2 vnt)

Sena kaina 753 Eur / Nauja kaina 377 Eur (Vilniaus Nolte studija). Natūralios odos kėdės, išskirtinės nikelio spalvos kojos. Pateikta 1 vnt. kaina.

ARTWOOD stalas su pastatomomis lentynomis

Komplekto kaina 5 310 EUR Artwood stalas su pastatomomis lentynomis iš natūralaus beicuoto medžio lukšto. Gali būti pritaikyta, kaip patogi darbo vieta.

Darbo vietos baldai

Kaina 1 594 Eur. Darbo vietos baldai, pagaminti iš laminato, dengto laku. Šis laminatas atsparus įbrėžimams ir pirštų antspaudams. Pateikta komplekto kaina.

×

Registracija susitikimui